loading
slickLeft slickRight
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic

Bylo nebylo

 

I v 60 můžu


 

začít něco úplně nového , co jsem ještě nikdy nedělala.

A pokud nechceme „zakysnout“, dokonce musíme.

 

 

Loni jsem začala cvičit Bungee Workout. Po prvním nadšení jsem překonala krizi, že mi to nejde a že nemám zapotřebí se takto honit a zamilovala jsem si létání na laně. Pak se přidal bláznivý nápad. Líbilo by se mi dělat trenéra. Hned se ozval můj vnitřní kritik. Na to nemáš, v životě jsi nedělala nic podobného, v šedesáti? To ses zbláznila?

I přesto jsem si začala zjišťovat, jaké jsou možnosti. A myšlenka se velmi rychle stává realitou. Je to pro mě velká výzva.

Již tento víkend začínám instruktorský kurz. A první vlastní lekce bych měla mít do mých narozenin. Kurz stojí 60 500 Kč. Zase 60. Jeeee to je dárek k 60. narozeninám.

Dárek k narozeninám? To by bylo milé, kdyby se mi přátelé složili na můj dárek. Moc by mě to potěšilo a zároveň povzbudilo, podpořilo a finančně pomohlo. Ta představa mě nadchla.

Co si přeji k 60. narozeninám

Chcete-li mi dát dárek k mým 60. narozeninám, který mě určitě potěší, darujte mi „část instruktorského kurzu“.

 Jak? Jednoduše, pošlete mi peněžní příspěvek na můj účet č. 578205993/0300 u ČSOB. Chcete-li mi darovat hotovost, také můžete. Každá, byť i malá částka, mě potěší a bude pro mě znamenat, že mi fandíte a věříte, že i v tomto věku se mohou začít i úplně nové věci.

Narozeniny mám 22.dubna, ale na „Dárek“ můžete přispívat  již ode dneška, protože kurz začíná již tento víkend a platit ho budu při zahájení.  

Děkuji Vám všem za podporu při překonávání hranic zóny komfortu. Aneb, jak se vyhnout acedii.

Doporučuji vám toto cvičení z celého srdce, můžete si to vyzkoušet ihned (info na www.bungeeworkout.cz) nebo si počkejte na moje první lekce.

 

Být mladý a plný síly, to nic není.

Ale být starý a plný síly, to je magie.

 

 

iconAnam Čara
Libuše Rychterová
26727 Podbrdy 71
 
IČO 186 42 306
S přítelem duše
můžeme být sami sebou.