loading

Osobní koučink

 

"Poznávací proces by měl v sobě zahrnovat

radost, vzrušení a údiv."

 

Každý z nás má v sobě vlastní jedinečnou sílu. Žijeme-li v souladu s touto silou, jsme plni energie, naplňujeme svoje poslání, život má pro nás smysl. Osobní koučink je o jejím nalezení, posílení a vědomém využívání. S trpělivou laskavostí vás povedu, budu vás podporovat, udržovat vaši pozornost, trénovat ... vše, co vás posune na vaší cestě k sobě. Budete se učit odpovědně řídit a žít svůj vlastní život.

Při osobním koučinku vedu klienta tak, aby byl schopen identifikovat sebe, svoje vlastní potřeby, schopnosti a dovednosti. Na základě toho si stanoví svoje cíle a způsob, jak je dosáhnout. Jedná se o sladění všech těchto částí na reálném základě vlastních předpokladů a potřeb.

  • Co mám?

  • Co chci dosáhnout?

  • Co jsem ochoten pro to udělat?

Tři jednoduché otázky. V odpovědi však bývá mnoho zkreslení, které jsou důvodem neúspěšnosti a nespokojenosti. Pokud vycházím z mylných předpokladů, cíle stanovím na základě toho, co bych měl, nejsem ochoten pro svůj cíl nic udělat, výsledek se nedostaví - to je zcela jasné. Jedná se o proces. První představy o sobě jsou podrobovány analýze a výsledky jsou ihned použity a znovu hodnoceny a přehodnoceny.

Vedu klienta, aby dosáhl svého cíle, naučil se využívat svoje schopnosti co nejlépe a ke svým dovednostem přidal i radost z učení se. Každý z nás je jedinečný a tak ani cíl ani cesta k cíli není u každého stejná. A tato úžasná rozmanitost je to, co mě baví a fascinuje.

Osobní koučink je založený na pravidelných konzultacích. Obsah a zaměření je ryze individuální a respektuje vaše potřeby rozvoje.

Koučink zahrnuje 10 osobních konzultací v délce 2 hodin s frekvencí 1 krát týdně v dohodnutých termínech osobně. Konzultace poskytuji v Podbrdech, přes skype, nebo mohu přijet za vámi, náklady na dopravu hradí klient dle dohody. Chcete-li vědět víc, zavolejte.

Cena: 

20 000,- Kč (záloha 10 000,-)

Jak zaplatit: 

na účet č.: 578205993/0300 ČSOB, VS: datum vašeho narození, ve zprávě pro příjemce vaše příjmení nebo hotově.

Podmínky přihlášení: 

Termín pro osobní koučink si nejrychleji domluvíte po telefonu. Můžete také e-mailem. ráda vám časově vyjdu vstříc. Dohodnuté termíny jsou závazné po zaplacení zálohy. 

Záloha je na celý Základní koučink, na jednotlivé konzultaci vždy doplatíte 1 000,- Kč.

Storno podmínky:

V případě odhlášení 7 dnů před termínem prvního sezení je celá záloha nevratná. Změna termínu je možná po dohodě a to do 6 měsíců od závazně dohodnutého termínu první konzultace. 

 

iconAnam Čara
Libuše Rychterová
26727 Podbrdy 71
 
IČO 186 42 306
S přítelem duše
můžeme být sami sebou.