loading

Progrese

 

Budoucnost vytváříme v přítomnosti.

 

Podobně jako se vracíme v terapii do minulosti, je možné nahlédnout do budoucnosti.

Věřím, že každý z nás má svůj osud a také věřím, že někdy je naším osudem, že se změní.

Můžeme se nechat jen tak vláčet životem nebo půjdeme aktivně cestou hledání sebe a vytváření budoucnosti, která je v souladu s námi a současně slouží vyššímu dobru.

Naše představy, sny, touhy je potřeba brát vážně a co nejvíce si jich plnit. Pokud je to v souladu s vesmírem uvidíte, že se ve vašem životě budu dít zázraky. Jděte za svým cílem a nelpěte na výsledku. S důvěrou se poddejte dobrodružné cestě životem.

Trénujte si pružnost, vymýšlejte nové věci a zkoušejte nové věci. Vaše duše vám dá jasně najevo, kam se máte vydat. Jděte za tím, co vám dává smysl a kam vás srdce táhne.

Ještě se musím zmínit o strachu. Dívejte se do budoucnosti se zvědavostí. Strach rozdělte na oprávněný a neoprávněný. Oprávněný přeměňte na obezřetnost. Neoprávněný vypusťte co nejvíce. Nečekejte, až se přestanete bát. Kdyby všichni čekali se začátkem nového, až se přestanou bát, nic nového by nevzniklo. Pro sebe si někdy říkám: „Bojim, bojim a jdu do toho.“

Hlídejte si myšlenky na budoucnost a naučte se myslet pozitivně. Tím nemyslím, že se budete bezhlavě vrhat do nebezpečí. Když máte třeba na kole projet cestou, kde jsou díry, jaké budou vaše myšlenky? „Jen abych do té díry nespadla, musím si na díry dávat pozor.“ Nebo se budete soustředit na to, jak dobře vyberete cestu. „Projedu bezpečně na druhou stranu“.  Pravděpodobnost, že vlítnete do díry je v prvním případě téměř 100%.

 

Čemu budeš věnovat pozornost, to si přitáhneš.

 

iconAnam Čara
Libuše Rychterová
26727 Podbrdy 71
 
IČO 186 42 306
S přítelem duše
můžeme být sami sebou.