loading

Terapie

 

"I když máš VÍRU, potřebuješ také DŮVĚRU,

že vše, co přichází, se vždy děje ve tvůj prospěch."

 

 

 

S trpělivou laskavostí vás povedu na vaší cestě k sobě, k vašemu uzdravení na úrovni duše i těla.

Při osobních terapiích využívám Rodinné konstelace, práce s traumatem, Vnitřní dítě, Reiki, Regresní terapie, imaginace,  .... a zdravý rozum. Hlavním a nenahraditelným zdrojem jsou také moje osobní zkušenosti. Vedu klienta, aby našel příčinu a řešení, které bude ku prospěchu jeho duši i tělu, v jeho každodenním životě. Každý z nás je jedinečný a tak ani cesta k řešení není u každého stejná. A tato úžasná rozmanitost je to, co mě baví a fascinuje.

Individuální terapie jsou vhodné pro řešení problémů osobních, rodinných, partnerských, zdravotních, zneužívání, závislosti, přetížení, úmrtí blízkých atd. Nebo když jen nevíte kudy kam. Vždy když potřebujete intenzivní osobní přístup a máte rádi nebo potřebujete plné soukromí a diskrétnost.

Respektuji soukromí a zaručuji diskrétnost.

Pro individuální terapii doporučuji osobní setkání.

Upozornění:

Terapie, které se týkají zdravotních problémů nenahrazují lékařskou péči.

Termín terapie

si nejrychleji domluvíte po telefonu, nebo můžete přes e-mail. Ráda vám časově vyjdu vstříc. Vždy je potřeba se objednat předem.

Místo:

Terapie poskytuji v Podbrdech. Po dohodě mohu také přijet za vámi, náklady na dopravu dle dohody hradí klient.

Cena:

za individuální terapii je 1 000,- Kč za hodinu, úvodní první sezení bývá 1 - 2 hod., výjimečně podle potřeby je délka až 4 hod. Pokud se po dohodě koná terapie u klienta je cena 1 000,- Kč plus náklady na dopravu.

Storno podmínky:

Pokud klient zruší terapii méně než 24 hod před dohodnutým termínem jsem oprávněna vyžadovat storno poplatek ve výši ceny 1 hod. konzultace, tj. 1 000,- Kč. Pokud byla dohodnuta konzultace u klienta, jsem oprávněna vyžadovat i uhrazení nákladů na dopravu, pokud k těmto nákladům dojde. V případě zrušení konzultace z mojí strany bude dohodnut nový termín.

 

"Jediným oprávněným expertem na svůj život je každý člověk sám"

iconAnam Čara
Libuše Rychterová
26727 Podbrdy 71
 
IČO 186 42 306
S přítelem duše
můžeme být sami sebou.