loading

Konzultace

 

„Pokud se ti něco nelíbí, změň to. A pokud to nezměníš, oblib si to!“

 

Individuální konzultace jsou vhodné pro řešení praktických životních problémů, partnerských vztahů, pracovních vztahů, majetkových, uspořádání vztahů při rozvodu (konzultace nenahrazuje právní poradenství), finančních, osobních rozhodování … nebo když třeba jen nevíte kudy kam. V některých případech není jasná hranice mezi terapií a konzultací, proto se nemusíte rozhodovat, zda terapii nebo konzultaci. Jak budeme spolu postupovat, vždy dohodneme podle vaší skutečné potřeby.

Individuální konzultace jsou také vhodné i pro osobní rozvoj, pokud chcete pracovat na svém rozvoji podle své vlastní okamžité potřeby.

Při individuálních konzultacích využívám Rodinné konstelace, Vnitřní dítě, Flexibilní optimismus, Kognitivní a behaviorální přístup, Transakční analýzu, Komunikační dovednosti, Inner game… a zdravý rozum. Hlavním a nenahraditelným zdrojem jsou moje osobní zkušenosti.

Vedu klienta tak, aby byl schopen vidět jaká je skutečnost a našel vlastní řešení, které mu bude ku prospěchu v jeho každodenním životě.

Individuální konzultace jsou vhodné vždy, když potřebujete intenzivní osobní přístup a máte rádi nebo potřebujete plné soukromí.  

Respektuji soukromí a zaručuji diskrétnost.

Při individuálním poradenství doporučuji osobní setkání, v případě potřeby je možné využít i telefon či skype.

Termín konzultace 

si nejrychleji domluvíte po telefonu. Nebo e-mailem. Ráda vám časově vyjdu vstříc. Vždy je potřeba se objednat předem.

Místo: 

Konzultace poskytuji v Podbrdech. Po dohodě mohu také přijet za vámi, náklady na dopravu dle dohody hradí klient. Nebo přes skype či telefon.

Cena 

za individuální konzultaci je 1 000,- Kč za hodinu, úvodní první sezení bývá 1 - 2 hod., výjimečně podle potřeby je délka až 4 hod.

Pokud se po dohodě koná konzultace u klienta je cena 1 000,- Kč plus náklady na dopravu.

Při konzultaci přes skype či telefon je podmínkou zálohová platba předem na účet č.: 578205993/0300 ČSOB  za 1 hod. konzultace, tj. 1 000,- Kč. Konečná cena je podle délky, minimálně však 1 000,- Kč.

Storno podmínky: 

Pokud klient zruší osobní dohodnutou konzultaci méně než 24 hod před dohodnutým termínem jsem oprávněna vyžadovat storno poplatek ve výši ceny 1 hod. konzultace, tj. 1 000,- Kč. Pokud byla dohodnuta konzultace u klienta, jsem oprávněna vyžadovat i uhrazení nákladů na dopravu, pokud vzniknou.

Při zrušení konzultace přes skype či telefon méně než 24 hod před dohodnutým termínem je zálohová platba nevratná. V případě zrušení konzultace z mojí strany bude dohodnut nový termín, nebo bude po dohodě klientovi vrácena záloha.

iconAnam Čara
Libuše Rychterová
26727 Podbrdy 71
 
IČO 186 42 306
S přítelem duše
můžeme být sami sebou.