loading

Program

 

UZDRAV SVÉ VNITŘNÍ DÍTĚ 1


 
7. Duben 2024

Podbrdy 71, Liteň


prožitkový kurz

„Když rostlina nemůže žít podle své povahy, zahyne.
O člověku to platí taktéž.“

                                                                                     (H.D.Thoreau)
 

Zraněné vnitřní dítě je odmítané.

Zdravé vnitřní dítě je podporované a přijímané.

Kurz doporučuji všem, kteří chtějí uzdravit svoje zraněné vnitřní děti, najít sami sebe, pečovat o sebe s láskou a žít svůj vlastní spokojený život. Rodičům i těm budoucím ukáže cestu k vlastním dětem. Práce s vnitřním dítětem je také velmi dobrou terapeutickou metodou.

Představuji vám moje vnitřní děti. Tato květina mi připomíná, že potřebují moji lásku a ochranu. Vzpomínám na první setkání s mým vnitřním dítětem, které rozmetalo moje dosavadní představy o mém dětství. Žasla jsem nad tím, že vůbec netuším, co skutečně potřebuji, natož jak o sebe pečovat. Moje vnitřní děti se začaly domáhat svých potřeb. Jejich radost, když se uzdraví ze svého zranění, je pro mě odměnou a signálem, že se starám dobře. Někdy to chvilku trvá, než proces uzdravení proběhne, ale vždy to stojí za to.

Práce s vnitřním dítětem je plná objevování, bolesti, slzí, smíchu a radosti. Přináší sebou uvolnění a dobrý pocit sama ze sebe. Začíná tím, že přijmete odpovědnost za svoje vnitřní dítě. A začnete převychovávat svého vnitřního rodiče, aby byl tím milujícím, ochraňujícím rodičem, za kterým budou vaše vnitřní děti chodit s důvěrou se svými strachy, bolestmi a vy je pochopíte, přijmete a neopustíte. Že je to těžké? Že nevíte jak? To jsou hlasy vnitřního kritika, který také potřebuje převychovat. Váš vnitřní dospělý začne tím, že řekne: „Sice nevím jak, ale naučím se to.“

Společně postupně projdeme jednotlivá období vašeho dětství. Budete se učit rozpoznávat bolesti, kterými jste prošli. Zjišťovat, co jste měli zvládnout.  Jaké byly vaše potřeby a jak byly nebo nebyly uspokojovány. Zjistíte, jaký vliv to má na váš současný dospělý život.

Znovu si procítíte pocity a vjemy z daného období, protože jen to, co je procítěno může být uzdraveno. Pro hluboké uzdravení projdete procesem oddělení vašeho moudrého dospělého od bolesti vnitřního dítěte. Toto oddělení umožní vašemu vnitřnímu dítěti spolu s vámi zpracovat svůj hluboký smutek, projít procesem uzdravení. Společně probudíte radost na emoční, fyzické i duchovní úrovni.

Vnitřní zraněné dítě se projevuje destruktivním způsobem, zdravé je tvořivé, hravé, plné důvěry ve vás. Přirozeným způsobem se pak projeví vaše zázračné dítě, božská jiskra ve vás, která přináší hlubokou spokojenost v životě.

Kurz je rozvržen na 6 měsíců. Setkáme se vždy v dohodnutý termín a mezi jednotlivými částmi budete mít prostor na zažití toho, co jste objevili pro dané vývojové období. Zavedete si do svého života potřebné změny. Uvidíte, že změnit některé staré vzorce svého myšlení a chování bude vyžadovat více času a úsilí než se vám bude zpočátku zdát. A naopak, se svým vnitřním dítětem zažijete i zázraky.

 

Chce to odvahu vyrůst ve svou jedinečnou květinu

 

Jednotlivé části a jejich termíny:

1. část   JÁ JSEM TY   7.4.2024
    Základní důvěra versus nedůvěra (0 – 9 měsíců)  
2. část   JÁ JSEM JÁ 4.5.2024
    Autonomie versus stud a pochybnosti   (9 měsíců až 3 roky)   
3. část   JÁ JSEM NĚKDO - MUŽ/ŽENA  1.6.2024
    Iniciativa versus vina  (3 – 6 let)  
4. část   JÁ JSEM SCHOPNÝ    29.6.2024
    Dovednost versus méněcennost  (6 – 12 let)  
5. část   JÁ JSEM JEDINEČNÝM  27.7.2024
    Identita versus zmatení rolí  (12 – 21 let)  
6. část   ZÁZRAČNÉ DÍTĚ 24.8.2024
    K čemu jsem předurčen  

 

 

Kurz vede:    Libuše Rychterová

Termín:     vždy od 9 hod. do 17 hod.  Termíny jednotlivých částí viz výše. Termíny mohou být přizpůsobeny po dohodě se skupinou.

Místo:       Podbrdy 71

Cena:        13 200,- Kč  za celý kurz. Cena jedné části je 2 200,- Kč, záloha za jednu část je 1 100,- Kč; při přihlášení vybírám zálohu na všechny části tj. 6 600,- Kč. Doplatek je 1 100,- Kč vždy za každou část.

                Zvýhodněná nabídka:    12 600,- při zaplacení celé ceny do 27.3.2024

Termín přihlášení:     do 27.3.2024

Podmínky přihlášení a účasti:    Přihlášení je platné po uhrazení zálohy. Platí podmínky přihlášení a účasti.  Změna je u termínu přihlášení (viz výše) a při odhlášení v posledních 10 dnech před 1. částí kurzu (tj. od 27.3.2024 včetně) je záloha nevratná.  Přihlášení je možné pouze na celý kurz. Úhradu proveďte po potvrzení rezervace.  

Praktické informace:     Občerstvení zajištěno. Doprava:  Vlakem do Řevnic, kde vás vyzvedneme. Vlastním autem - napište zda nabídnete spolujízdu.

Platba:     č. účtu: 578205993/0300 ČSOB

 Dotazy Vám ráda zodpovím buď e-mailem libuse@anamcara.cz nebo tel.: 731 582 082.

 

 

Přihláška ke kurzu


 
Jméno
Telefon
Příjmení
Email
iconAnam Čara
Libuše Rychterová
26727 Podbrdy 71
 
IČO 186 42 306
S přítelem duše
můžeme být sami sebou.