loading

Program

 

Totemové zvíře


 
27. Červenec 2019

Podbrdy 71


sebepoznávací prožitkový kurz

 

 

Jezevec vyzývá jít do hloubky.

Zaměřit se na posílení sebevědomí a sebedůvěry.

  

Totemové, neboli silové zvíře – tento termín, jste již určitě slyšeli. Co všechno nám může přinést do našeho života?

Totem je jakýkoliv přírodní objekt, bytost nebo zvíře, jehož existenci a energii vnímáme jako spřízněnou s energií našeho života.

Na zemi slouží mnoha účelům. Pomáhají nám rozpoznat vrozené schopnosti, posilují nás a chrání. Jejich energie má léčebné účinky, inspiruje nás, pomáhá nám v růstu.

Propojením s energií zvířete získáme nejen moudrost, ale také kvalitu potřebnou pro náš rozvoj. Pokud se spojujete se svým totemovým zvířetem, jdete do tohoto spojení s tím, že hledáte energii, která se pro vás srozumitelně vyjadřuje prostřednictvím zvířete. Základní význam totemového zvířete, jako ochránce a průvodce vás propojuje s energií, kterou potřebujeme.

Přes symboliku totemového zvířete si uvědomíte, které vlastnosti, dovednosti máte rozvíjet. Na co se máte zaměřit, jak máte jednat.

Energii zvířat můžete také využít pro řešení problémů na úrovni podvědomí, jako přírodní orákulum a objevení a propojení se s energií, se kterou dosáhnete svého záměru.

Totemová zvířata jsou velmi různorodá a osobní.

Moje poslední zkušenost s totemovým zvířetem je velmi čerstvá. Přispěla k rozhodnutí zařadit na program kurzů toto téma. V poslední době mě čas od času zavalil divný pocit, možná marnost, beznaděj, neschopnost … pocit, že je potřeba něco změnit, ale nevím co. Co s tím? Napadlo mě využít totemové zvíře.

Objevil se mi jezevec. Jezevec vyzývá jít do hloubky. Zaměřit se na posílení sebevědomí a sebedůvěry.

Začala jsem s ním komunikovat, nalaďovat se na jeho energii, zjišťovala jsem si co nejvíc informací o jeho životě… Jaké to je být jezevcem? Co mi má předat? S energií jezevců přicházejí i informace pro mě. Čím dál tím víc pociťuji hluboký zdroj energie, kterou potřebuji právě já a právě teď. S úžasem pozoruji jemné a přesto hluboké změny v sobě. Děkuji. Ráda se s vámi podělím o svoje zkušenosti.

Co budeme na kurzu dělat, co si vyzkoušíte?

  • Jak se spojit se svým totemovým zvířetem
  • Jak s ním komunikovat
  • Jak využít jeho energii pro svůj rozvoj.

 Jaké totemové zvíře si vybere vás?

 

Čím lépe porozumíte svému totemu, tím lépe porozumíte sami sobě.

 

 

Kurz vede:     Libuše Rychterová

Termín:        27.7.2019        sobota    9 – 16 hod                                                       

Místo:      Podbrdy 71

Cena:      1 400 Kč  (záloha 700 Kč)

Rezervace (přihlášení):    Počet míst je omezen, rezervujte si svoji účast včas. Dotazy  tel:  731 582 082.

Praktické informace:     Občerstvení zajištěno. Doprava:  Vlakem do Řevnic, kde vás vyzvedneme. Vlastním autem - napište zda nabídnete spolujízdu.

Podmínky přihlášení a účasti:    Přihlášení je platné po uhrazení zálohy. Úhradu proveďte po potvrzení rezervace. Další informace jsou zde.

Platba:     č. účtu: 578205993/0300 ČSOB

 

Přihláška ke kurzu


 
Jméno
Telefon
Příjmení
Email
iconAnam Čara
Libuše Rychterová
26727 Podbrdy 71
 
IČO 186 42 306
S přítelem duše
můžeme být sami sebou.