loading

Program

 

Konstelace pro život


 
23. Březen 2024

Podbrdy 71


Téma pro inspiraci

Prosím a děkuji

- dva nejdůležitější dary, které si jako lidské bytosti můžeme dávat.

 

 

Co je cílem mého života?

Oč usiluji?

Jakému sloužím cíli?

Co je smyslem mého života?

 

 

Mnoho otázek se nám neustále honí hlavou. Co dál? Co se bude dít? Kam to vše povede? Proč? Co to znamená? Co mám dělat? Co s tím? Proč jsem tady? Proč se mi to děje? Jak? Jak se s tím mám vyrovnat? Co mám dělat, abych změnila ve svém životě to, co mám změnit a byla spokojenější? 

Konstelace jsou pro hledání odpovědí a řešení vynikající metoda:  

    • odhalují příčinu
    • dávají řešení
    • posilují hojivé a vyživující síly

Konstelace odhalují námi vnímané, avšak dosud nepoznané vlivy. Uvolňují omezující vazby. Dávají volný průchod lásce, která nás vyživuje. Přinášejí úlevu. Vedou nás laskavě a zároveň přímo k řešení, které je prospěšné pro nás a zároveň pro vyšší celek, pro celý systém.

Konstelace jsou jako sám život, nestačí o nich číst. Je potřeba je zažít. Udělat ten krok a stát za někoho jiného a ve vlastní konstelaci žasnout, jak někdo cizí může tak věrně odrazit, co se děje ve vás.  

Zvu vás do příjemného prostředí pod brdskými lesy, do Podbrd. Vlastní konstelaci si můžete postavit na rodinné problémy, partnerské vztahy, rozhodování, práci, zdraví, cestování, osobní cestu atd. Počet konstelací je omezen. Postavení konstelace si zajistíte včasným přihlášením.

Těším se na Vás a na tvořivou energii, která konstelace provází.

 

 

Lektor:    Libuše Rychterová

Termín:     23.3.2024         9 - 17 hod    sobota                                

Místo konání:      Podbrdy 71

Kurzovné:      1 400 Kč

Rezervace (přihlášení):    Počet míst a počet konstelací je omezen, rezervujte si svoji účast včas. Případné dotazy  tel:  731 582 082.

Praktické informace:     Občerstvení zajištěno. Doprava:  Vlakem do Řevnic, kde vás vyzvedneme. Vlastním autem - napište zda nabídnete spolujízdu.

Podmínky přihlášení a účasti:    Přihlášení je platné po uhrazení kurzovného v plné výši. Úhradu proveďte po potvrzení rezervace. Další informace zde.

Platba:     č. účtu: 578205993/0300 ČSOB

 

 

Přihláška ke kurzu


 
Jméno
Telefon
Příjmení
Email
iconAnam Čara
Libuše Rychterová
26727 Podbrdy 71
 
IČO 186 42 306
S přítelem duše
můžeme být sami sebou.